Ekologiczne linie spożywcze

Automatyka Rzeszów

EKOLOGICZNE LINIE SPOŻYWCZE

Automatyka Rzeszów służą do pakowania, przetworzenia, dozowania, magazynowania, porcjowania, detekcji, transportu itp. najwyższej jakości produktów żywnościowych premium.

W tego typu maszynach i urządzeniach muszą być zachowane rygorystyczne standardy do pracy w środowisku pożywienia oraz dodatkowe zobowiązania dotyczące certyfikacji i wysokiej klasy komponentów użytych do produkcji takich linii.

Są to linie dedykowane pod konkretną gałąź zdrowej żywności, gdzie podczas projektowania skupiamy się by nie naruszyć zasad panujących w obchodzeniu się z żywnością wysokiej klasy.

Automatyka Rzeszów

Szukasz sposobu na zwiększenie wydajności i produktywności w swojej rzeszowskiej fabryce? QMT może pomóc! Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu niestandardowych rozwiązań automatyki dla fabryk i linii produkcyjnych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

LINIE DO SUPLEMENTÓW DIETY

Są to linie ukierunkowane do branży farmaceutycznej oraz beauty, substancje najczęściej transportowane są w postaci frakcji proszku lub kapsułek o określonym powtarzalnym kształcie i wymiarach.

Charakteryzują się wysokim stopniem hermetyczności oraz czystości obszaru pracy.

W skład takiej linii wchodzą wszelkiej maści dozowniki, sortowniki, pozycjonery, przenośniki ślimakowe, systemy detekcji oraz kontroli całej masowej skali proukcji.