Linia produkcyjna Rzeszów

Zautomatyzowane linie produkcyjne

Linia produkcyjna Rzeszów

Główny kor naszej działalności wdrożeniowej to Linia produkcyjna Rzeszów. Projektujemy, adaptujemy i wdrażamy wielostanowiskowe obszary zautomatyzowane, wyposażone w dedykowany software, który precyzyjnie: zbiera, informuje, komunikuje i analizuje procesy zachodzące w różnorodnych gniazdach produkcyjnych.

Dobrze wdrożona linia przemysłowa to oszczędności skalowane na lata oraz precyzyjnie dostosowana kadra produkcyjno-montażowa, tylko do obszarów gdzie koszta automatyzacji przerastały by potrzeby wytwórcze, gwarantuje szybki zwrot z inwestycji.

Po rozmieszczeniu w layoucie przyjętych: maszyn, stacji roboczych, stanowisk manualnych, przestrzeni robotów z kurtynami i asortymentem optyki, urządzeń wspomagających oraz pozostałych akcesoriów transportu wewnętrznego sprawdzamy całość z klientem i szukamy wąskich gardeł na poszczególnych etapach przebiegu procesu produkcyjnego. Po akceptacji layoutu przechodzimy do zakupu elementów linii i planujemy harmonogram prac wdrożeniowych oraz rozdzielamy dane etapy dla poszczególnych project owner-ów, inżynierów oraz programistów.

Linia produkcyjna Rzeszów