Automatyzacja budynku i ogrodu - Smart Home

Smart Home Rzeszów

Inteligentny dom Rzeszów

Inteligentne rozwiązania dla Twojego domu

Twój komfort i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego stworzyliśmy system inteligentnego domu AMPIO o wysokiej odporności na zakłócenia, próby włamań czy podsłuchu. Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy system, który zaopiekuje się Twoim mieszkaniem, domem, ogrodem, przejmując na siebie szereg obowiązków. Pozwolito Tobie i Twojej rodzinie cieszyć się życiem. System Ampio Smart Home to jedno z najbardziej rozbudowanych rozwiązań na rynku, w całości zaprojektowane i produkowane w Polsce.

Integracja z Ampio

Dzięki zaawansowanemu API integracyjnemu możemy sterować całym szeregiem nowoczesnego sprzętu domowego, nie tylko audio video, ale i AGD. Udostępnienie API (interfejsu programistycznego aplikacji) systemu AMPIO powoduje niemal niekończące się możliwości integracji i komunikacji z innymi systemami inteligentnymi oraz aplikacjami na komputery i urządzenia mobilne. API Ampio można użyć nawet do sterowania systemem za pomocą Twojego SmartWatch-a.

Inteligentny dom Rzeszów

Największe skupisko możliwości i informacji w systemie Ampio daje panel – tablet lub panele szklane. Za ich pomocą mamy pełną kontrolę nad systemem i dostęp do wszystkich urządzeń w naszym domu. Dzięki aplikacjom na urządzenia mobilne możesz zarządzać swoim domem z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Ampio pozwala na dostęp z dowolnego miejsca. Ampio Uni to nowa odsłona aplikacji mobilnej Ampio. Możesz ją zainstalować na dowolnej ilości urządzeń mobilnych z platformą iOS lub Android. Oprócz rozbudowanych opcji sterowania i monitorowania daje możliwość personalizacji interfejsu.